Titles you rated
Tangled Ever AfterRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The Lazarus EffectRated ★ 2.0
BasquiatRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 3.5
Odd ThomasRated ★ 4.0