Movies
Ratings
539
Read My LipsRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Fair LoveRated ★ 1.5
PopulaireRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
SavagesRated ★ 3.0
Paris, je t'aimeRated ★ 2.5
Barney's VersionRated ★ 3.5
Robot & FrankRated ★ 2.5
The Lovely BonesRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
Hotel ChevalierRated ★ 2.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
The Bling RingRated ★ 2.5
Mozart and the WhaleRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5