Titles you rated
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.0
Conspiracy TheoryRated ★ 3.0
The GetawayRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
InvincibleRated ★ 4.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.5
Shall We Dance?Rated ★ 3.0- The CureRated ★ 2.5
Miracle on 34th StreetRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 2.0
Leaving Las VegasRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 3.0
CocktailRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
What Dreams May ComeRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0