Movies
Ratings
900
The HandmaidenRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The Truth BeneathRated ★ 0.5
The WailingRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.0
Gods of EgyptRated ★ 4.0
My New Sassy GirlRated ★ 0.5
How to Be SingleRated ★ 3.5
TrumboRated ★ 4.5
InsaneRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 2.5
Eddie the EagleRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Great ActorRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 4.0