Movies
Ratings
850
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.5
An American CrimeRated ★ 4.5
Rescue DawnRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Con AirRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 3.0
WindstruckRated ★ 2.0
The OneRated ★ 3.0
Venus and MarsRated ★ 3.0
The Legend of HerculesRated ★ 0.5
The Longest YardRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 4.0
The Bone CollectorRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0