Movies
Ratings
1342
The Classified FileRated ★ 2.5
The UnfairRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
Taxi 3Rated ★ 2.0
The Big BossRated ★ 3.5
MoonrakerRated ★ 3.0
The Living DaylightsRated ★ 3.0
A View to a KillRated ★ 3.0
For Your Eyes OnlyRated ★ 3.0
On Her Majesty's Secret ServiceRated ★ 3.0