Titles you rated
Furious 7Rated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5