Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Modern TimesRated ★ 4.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5