Movies
Ratings
343
Taken 2Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The GrudgeRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Into the WoodsRated ★ 1.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0