Series
Ratings
95
Fugitive BoysRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Love SongRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Dr. RintarōRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 4.0- OuroborosRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0