Movies
Ratings
459
Hana and AliceRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 2.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
A Scene at the SeaRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 4.5
MalenaRated ★ 3.0
BeginnersRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 2.0
CocoRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
The Break-UpRated ★ 2.5