Movies
Ratings
154
Man of SteelRated ★ 1.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 0.5
The HousemaidRated ★ 0.5
Portrait of a BeautyRated ★ 0.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 0.5
HelplessRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 0.5
Pacific RimRated ★ 1.0
The ConcubineRated ★ 0.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 0.5
Cyrano AgencyRated ★ 0.5
The UnjustRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
SaltRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 1.5