Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 2.5
Whisper of the HeartRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
IrreversibleRated ★ 2.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
Run Lola RunRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5