Movies
Ratings
28
Good Will HuntingRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Over the RainbowRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The CoveRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 0.5
OnceRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5