Movies
Ratings
153
The Last GodfatherRated ★ 1.0
TangledRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0