Movies
Ratings
235
Batman ReturnsRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 2.0
Free WillyRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.5
BladeRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 4.0