Movies
Ratings
648
Better DaysRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
SleepRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5