Titles you rated
Incredibles 2Rated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.5
SingRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0