Titles you rated
The World of LoveRated ★ 3.0
MantisRated ★ 0.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 1.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Back in ActionRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
YoloRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5