Series
Ratings
92- Unknown SeoulRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 2.5- Love Your EnemyRated ★ 3.0
Love in ContractRated ★ 3.0
Military Prosecutor DobermanRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
The Number You Have DialedRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0