Movies
Ratings
306
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
AnastasiaRated ★ 5.0
The Skin I Live InRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Private EyeRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5