Series
Ratings
43
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5- 健康で文化的な最低限度の生活Rated ★ 3.5
크로스 게임 part4Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
Zannenna Ikimono JitenRated ★ 4.5- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.0
I Hate Going to WorkRated ★ 5.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.5
- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 2.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Camping ClubRated ★ 3.5
Traveler Season 1Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0