Titles you rated
MasqueradeRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.5