Movies
Ratings
725
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Before I FallRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 2.5
TedRated ★ 1.5
The EqualizerRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.5
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
JoyRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0