Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
HostelRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 2.5
The NunRated ★ 2.0
VenomRated ★ 2.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
The RoadRated ★ 4.0
Belle & SebastianRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.0