Titles you rated
Eight BelowRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
You Are My PetRated ★ 2.0
The BrosRated ★ 2.0
Midnight DinerRated ★ 4.5
Fortune SalonRated ★ 1.0
The KingRated ★ 3.0
Born To SingRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 1.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
LifeRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Venus TalkRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0