Movies
Ratings
30
The Front LineRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 5.0
SawRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Saw VRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5