Titles you rated
PeninsulaRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
ReplicasRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0