Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5