Series
Ratings
20
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5