Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Nightmare TeacherRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0