Movies
Ratings
592
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
The Equalizer 2Rated ★ 2.5
EternalsRated ★ 2.5
The OperativeRated ★ 2.5
UnknownRated ★ 2.0
I Care a LotRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Wrath of ManRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Wind RiverRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 3.5