Titles you rated
HerculesRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
SpyRated ★ 5.0