Titles you rated
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
The Half of ItRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 2.0
Marriage StoryRated ★ 3.0
TenetRated ★ 5.0
The Kissing BoothRated ★ 1.0
Man of MenRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 4.5
27 DressesRated ★ 2.0
MaggieRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
How to Be SingleRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 1.0
PeninsulaRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Set It UpRated ★ 3.5