Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 2.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
PopulaireRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
The Cowboy's FluteRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0