Movies
Ratings
410
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5