Titles you rated
In Time With YouRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5- DamoRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 0.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 3.0