Movies
Ratings
478
IdaRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 3.5
BlindRated ★ 4.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0