Titles you rated
GladiatorRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
SawRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
CubeRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0