Titles you rated
Saw IIIRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Horror StoriesRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0