Movies
Ratings
117
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5