Movies
Ratings
979
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Book of SolutionsRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The Water Flows to the SeaRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Fly Me to the MoonRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 3.0
Dream ScenarioRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.5- KodomokeisatuRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 2.5