Titles you rated
Green BookRated ★ 4.5
Girl, InterruptedRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 2.0
MaudieRated ★ 3.5
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
PreciousRated ★ 3.0
I'm Not ScaredRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Victoria & AbdulRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
GiftedRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 3.5
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 4.5
Logan LuckyRated ★ 3.5