Series
Ratings
86
Beyond GoodbyeRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0- Divorced Singles Season 7Rated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 3.0- 코미디 리벤지Rated ★ 4.5
Comedy RoyaleRated ★ 5.0
The WitchRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Tsuma, Shogakusei ni NaruRated ★ 5.0- RAP:PUBLICRated ★ 4.0
- Divorced Singles Season 6Rated ★ 5.0