Series
Ratings
103
My MisterRated ★ 4.5- Wuthering HeightsRated ★ 3.0
BirdsongRated ★ 3.5
Tess of the D'UrbervillesRated ★ 3.5
Loving YouRated ★ 3.0- Splendid DaysRated ★ 4.0
Harvest VillaRated ★ 3.0- JoeunsaramRated ★ 2.5
Mom and SisterRated ★ 3.0- Their Perfect DayRated ★ 3.5
- Foolish PrincesRated ★ 3.0
- Sun Hee and Jin HeeRated ★ 3.0
- Fox and Cotton CandyRated ★ 3.0
- Daddy FishRated ★ 3.0
- TerroirRated ★ 2.5
- Eun ShilRated ★ 3.0
The MusicalRated ★ 1.0- VirtueRated ★ 3.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 3.0- LA ArirangRated ★ 3.0