Movies
Ratings
615
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 0.5
ZootopiaRated ★ 1.5
MidwayRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Jesters: The Game ChangersRated ★ 2.5
ExitRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
ViceRated ★ 2.5
Shazam!Rated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5