Titles you rated
Sing Again 2Rated ★ 3.0
Pegasus MarketRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Youn's StayRated ★ 3.0
My Golden KidsRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
NCISRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 3.0- What Is Love?Rated ★ 3.5