Titles you rated
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 4.5
I Am a HeroRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
OasisRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5