Titles you rated
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 0.5
Train to BusanRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
SullyRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5