Titles you rated
 Terror in ResonanceRated ★ 3.0 Terror in ResonanceRated ★ 3.0
 Akame ga Kill!Rated ★ 2.0 Akame ga Kill!Rated ★ 2.0
 PSYCHO-PASSRated ★ 4.0 PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
 Paranoia AgentRated ★ 3.0 Paranoia AgentRated ★ 3.0
 Radio StarRated ★ 4.0 Radio StarRated ★ 4.0
 SkinsRated ★ 4.0 SkinsRated ★ 4.0
 SkinsRated ★ 4.0 SkinsRated ★ 4.0
 Songgot: The PiercerRated ★ 4.0 Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
 Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5 Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5
 Beck: Mongolian Chop SquadRated ★ 3.5 Beck: Mongolian Chop SquadRated ★ 3.5
 Slayers TryRated ★ 4.0 Slayers TryRated ★ 4.0
 Slayers NextRated ★ 4.5 Slayers NextRated ★ 4.5
 SlayersRated ★ 4.5 SlayersRated ★ 4.5
 Black BooksRated ★ 3.5 Black BooksRated ★ 3.5
 Black BooksRated ★ 4.0 Black BooksRated ★ 4.0
 Black BooksRated ★ 5.0 Black BooksRated ★ 5.0
 Cowboy BebopRated ★ 5.0 Cowboy BebopRated ★ 5.0
 Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0 Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0